شرکت مهندسی هوشمند حسگر

شرکت مهندسی هوشمند حسگر


آشنایی با نرم افزار مدیریت و کنترل خوراک دام
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
0 نظر
1549 بازدید

Amts.Cattile.Proنرم افزار

           

امروزه در صنعت دامپروری با چالش های بسیاری مواجه است که از آز جمله میتوان به قیمت بالای نهاده های دامی،قیمت پایین خرید شیر خام ، تراکم بالا در گله ها ،خطر شیوع بیماری ها مختلف و غیره اشاره کر اما بدونه شک بخش عمده ای از مشکلات شرکت های دامپروری ناشی از عدم بالانس امناسب جیره ها در دسته بندی های مختلف دام می باشد . در ضمن شاید کمتر واحد دامپروری و کمتر کارشناسی به جنبه های اقتصادی جیره توجه داشته باشد، و این درحالیست که بالانس اقتصادی جیره ها نیاز مند دانش روز و استفاده از روش های نوین محاسباتی می باشد .

هدف متخصصین تغذیه در فارم باید تامین نیاز دام حداقل قیمت خوراک با حفظ سلامت دام جهت ماندگاری بیشتر د رگله و کمترین آسیب وارده به محیط زیست باشد .

پس از یک دهه فعالیت در این صنعت و آشنایی با مصایب این رشته متوجه شدیم که بیشتر واحد های دامپروری کشور علم جایگزینی مواد غذایی جانشین علم تغذیه دام شده است .

 همچنین در کار با نرم افزار های مختلف در نقاط تاریکی وجود داشت که هیچ گاه مورد توجه استادان علم تغذیه و مدیران فارم نبود و در سوال و جواب با اساتید علم تغذیه به جواب های قانع کننده ای دست نمی یافتیم و اگر هم جوابی دریافت مس کردیم با نظر دیگر بسیار متناقض بود

لذا با توجه به ضعف درشرکت های دامپروری در این بخش، ما پس از پیگیری و مطالعات بسیار در مورد نرم افزار های جیره   آشنا شدیم که از لحاظ توانایی جیره های دامپروری در نوع خود بی نظیر است و در واقع همه AMTS نویسی ،نرم افزار

چیزی که این نرم افزار برای مدیریت تغذیه گله شما نیاز دارد فقط و فقط ورود صحیح و دقیق داده های مختلف سپس هر آنچه که مورد تغذیه دام در فکر شماست قابل اجرا خواهد بود .

به نظر ما این نرم افزار کامل ترین و به روز ترین نرم افزار موجود در زمینه دامپروری است اطمینان دارم که شما نیز با مطالعه این کتاب به سرغت به توانایی خاص این نرم افزار آگاهی خواهید یافت.

این تنها نرم افزاری هست که بهینه سازی را به روش غیر خطی انجام می دهد .

این نرم افزار هم اکنون در بخش وسیعی از ایالات متحده و دیگر نقاط جهان در حالا استفاده است

برنامه نرم افزاری amts cattle نسخه اجرایی میباشد و برای استفاده روزانه متخصصین علم تغذیه طراحی شده است . کاربران اصلی این نرم افزار مشاوران خصوصی صنعت تغذیه دام ،کارشناسان تغذیه شاغل در داخل فارم ها و متخصصین پیشرفته تغذیه دام در غالب تیم های فنی می باشند . با استفاده از این نرم افزار کاربران می توانند برای چندین گروه مختلف در داخل یک فارم جیره ها را تنظیم کنند .

این نرم افزار توانایی بسیار بالایی برای بالانس مواد غذایی و مدریت برنامه های تغذیه در داخل فارم ها دارد .

همچنین برای گروه های چندتایی مود در داخل فارم ،یک جیره پایه را تغذیه کرد

برای مثال در بخش گاو شیری هنگامی که یک نوع TMR تغذیه میشود می توان در قالب cattl group های مختلف

چندید گروه تعریف کرد

شما می توانید با نصب سیستم مدیریت و کنترل خوراک دام Matoz بر روی فیدرمیکسر خود که شامل نمایشگر توزین فیدرمیکسر است، در هنگام خوراک سازی فعالیت کارگران را بصورت از راه دور تحت کنترل خود قرار داده و در صورت بروز خطا هنگام خوراک سازی توسط کارگران، در همان لحظه از طریق پیامک، متوجه خطای کارگران شده و همچنین می توانید تمام جزئیات مربوط به خوراک سازی را گزارش بگیرید.

  • ارسال پیامک به مدیریت در صورت خطای کارگران در هنگام خوراک سازی
  • گزارش خوراک ساخته شده برای هر بهاربند به همراه مواد غذایی استفاده شده و وزن هر جز.
  • گزارش مواد غذایی مصرف شده در هر بهاربند در دوره های زمانی مشخص
  • کنترل تمام کارهای انجام شده توسط کارگران در هنگام خوراک سازی و خوراک ریزی

شرکت مهندسی هوشمند حسگر به عنوان یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان دارای تجربه های کاری بسیار در زمینه ساخت انواع لودسل ، تحلیل تنش تجربی ، اندازه گیری تنش کرنش و فروش انواع استرین گیج و کرنش سنج و همچنین پایش سلامتی سازه ها و رفتار نگاری سازه ها می باشد.

 

 

 

                                                                                                                                                    

ابزار بندی سازه
رفتارنگاری سازه
تست استحکام سنجی سازه
چسب استرین گیج
لودسل
تنش و کرنش
strain gauge
کرنش سنج
استرین گیج
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

سایر لینکها

شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

اخبار و دانستنیهای صنعت ایران

اخبار و دانستنیهای صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران

گروه صنعتی ماشین توزین

گروه صنعتی ماشین توزین

برچسب ها

اندازه گيري تنش وکرنش
تحلیل تجربی تنش
مانیتورینگ سازه رفتارنگاری سازه
پايش سلامت سازه
پایش استحکام سازه
 لودسل
ساخت لودسل